Skip links

Sağlam Fırça 1999 yılında kurulmuştur. Kurucusu Fahrettin SAĞLAM bu yola Merzifon merkez sanayisinde başlamış olup 2015 yılında Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde imalatına ve hizmetine devam etmektedir. 2000 m2 lik kapalı alana sahip olan firmamız da her tür yerli ve yabancı marka; vakumlu-vakumsuz yol ve asfalt süpürme araçlarının fırça imalatını yapmaktayız .

Türkiye’de 750 nin üzerinde belediye, temizlik firması, inşaat ve yol yapım şirketi ve fabrikalara, 20 yıl üzerinde ; hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı fırça imal etmekte ve satmaktayız

Uygun fiyatlar ve kaliteli ürünlerle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Sağlam Fırça was established in 1999. Its founder Fahrettin SAĞLAM started this journey in the central industry of Merzifon and continues its production and service in Merzifon Organized Industrial Zone in 2015. Our company, which has a closed area of 2000 m2, also offers all kinds of domestic and foreign brands; we manufacture brushes for vacuum-vacuum-free road and asphalt sweeping vehicles.

On the 750 municipalities in Turkey, cleaning companies, building and road construction companies and factories, over 20 years; we manufacture and sell fast, high quality and affordable brushes

We are proud to serve you with affordable prices and quality products.

Sağlam Fırça ailesi olarak, Sizlere her fırçanın sağlam ve aynı  kalitede  olmadığını göstermeyi amaçlıyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

As the Sağlam Fırça family, we aim to show you that not every brush is intact and of the same quality, and we work for it.

İş gücümüz,  verimliliğimiz   ve kapasitemizi artırarak kalitemizden ödün vermeden sahip olduğumuzdan daha geniş bir pazara hizmet vermeyi amaçlıyoruz .

We aim to serve a wider market than we have without compromising our quality by increasing our workforce, efficiency and capacity.

Sağlam Fırça Tem.Otom.Gıda San.Tic.Ltd.Şti.
Kümbet Hatun OSB Mh. 4.Cd. No:17 Merzifon-Amasya/TURKEY
VD-VN Merzifon 7380146357
Web : www.saglamfirca.com
E-Mail : [email protected]
MSN : [email protected]
Social Networking: www.facebook.com/saglamfirca
Secured By miniOrange